2. - Италия
  3. Милан не можа да победи Катания у дома (видео)

Милан не можа да победи Катания у дома (видео)

Пипо Индзаги донесе точката на своите след пас на Роналдиньо

Италианският гранд Милан отново не впечатли с играта си и стигна само до нулево равенство срещу Катания в домакинството си от третия кръг на Серия „А”.

Гостите дори излязоха напред в резултата, след като бранителят Чиро Капуано вкара за 1:0 в 27-ата минута.

В самия край на първото полувреме неостаряващият Филипо Индзаги отново надхитри противниковата отбрана и изравни след асистенция на Роналдиньо.

Сред титулярите на Милан не попадна Робиньо, но новите попълнения Кевин-Принс Боатенг и Златан Ибрахимович взеха участие в срещата, след която тимът има загуба, победа и равенство в своя актив. Катания има същите постижения, но в обратен ред.

Ето и стартовите състави на двата тима:

Милан: Абиати, Антонини, Неста, Силва, Бонера, Зеедорф, Пирло, Боатенг, Роналдиньо, Ибрахимович, Индзаги (’85 Одуамади);

Катания: Андухар, Капуано, Федерико Споли, Матиас Силвестри, Потенса (’83 Алварез), Маскара, Карбони (’76 Делвекио), Ричиути (’60 Ледесма), Биаджианти, Мариано Хулио, Макси Лопес;