3. Удинезе на Страмачони поднесе пореден горчив хап на Лацио

Удинезе на Страмачони поднесе пореден горчив хап на Лацио

Сирил Теру отбеляза за 1:0 и "зебрите" нанесоха трето поражение на Лацио от 4 мача в Серия А

Лацио поднесе ново разочарование на своите фенове и загуби с 0:1 на своя „Олимпико” срещу Удинезе в последен мач от 4-ия междинен кръг в Серия А. Така „орлите” започнаха сезона с тревожните 3 загуби в 4 мача, докато Удинезе е на обратния полюс и има 3 успеха и загуба.

В началото Муриел опита неуспешно да изненада Маркети с удар от малък ъгъл от пряк свободен удар. Емануел Баду се сблъска случайно с Марко Пароло и беше изнесен на носилка, като изглеждаше замаян и едва се държеше в съзнание. След няколко минути той се върна все пак на терена.

В 22-ата минута стана меле – Маркети се бутна в Муриел при опит да изчисти, колумбиецът се изправи бързо и стреля към празната врата, но Новарети се беше върнал и изчисти от голлинията. Странен удар на Онази се превърна в пас за Клозе, но рекордьорът по голове на световни първенства стреля право в Орестис Карнезис.

Удинезе нанесе своя удар в 36-ата минута. Муриел разтегли на фланга за Видмер, който пусна ниско центриране и Сирил Теру се измъкна между централните защитници, за да забие в мрежата за 1:0. Муриел беше ударен при головата атака и бе изнесен на носилка, а Бруно Фернандес го замени.

Фелипе Андерсон стреля няколко пъти в аут, Теру не успя с глава, Браафхайд би покрай гредата, а Кандрева центрира добре, но нямаше кой да засече.

След почивката Удинезе тотално се окопа в своята половина. Лацио организира куп атаки, ала на всички от тях им липсваше креативност и следваха еднотипни изсипани топки, които не затрудняваха „зебрите”.

Римляните се блъскаха в черно-белия „бетон” до самия край и загубиха трети мач от първите 4 кръга в Серия А, което им отрежда 14-то място с 3 точки. Удинезе на Страмачони събра 9 и се намести на трето място зад лидерите Ювентус (12) и Рома (12), които още нямат загубени точки.
КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута!

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1