3. Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Барселона се отърси от загубата от Монако в Шампионската лига и продължи победния си поход в Ла Лига, след като отборът на Ханзи Флик разгроми Виляреал с 5:1 като гост.

В 8-ата минута гол на Йереми Пино не бе признат заради засада.

12 минути след това Пабло Торе намери Роберт Левандовски в наказателното поле. Той без забавяне стреля и прати топката в левия ъгъл.

В 35-ата минута Левандовски отбеляза втория си гол в срещата, след като бе най-съобразителен в пеналтерията.

Три минути по-късно Никола Пепе бе изведен по прекрасен начин в наказателното поле. Той не подходи егоистично и подаде към Айосе Перес, който нямаше как да не вкара в опразнената врата.

В 58-ата минута Барселона стигна до трети гол. Пабло Торе отправи удар от границата на пеналтерията, който влетя в мрежата. При опита му имаше и рикошет, който не остави шансове на стража на домакините.

Девет минути след това каталунците получиха дузпа след нарушение срещу Ламин Ямал. Зад топката застана Левандовски, който можеше да оформи хеттрика си, но полякът не бе точен от бялата точка.

В 69-ата минута още един гол на Виляреал бе отменен. Шест минути след това Рафиня стреля мощно и прати удара си в центъра на вратата. Диего Конде трябваше да се намеси по по-добър начин.

В 83-ата минута Рафиня отбеляза второто си попадение в срещата, като се възползва от страхотна асистенция от Ямал.

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута!

Матео Габия е големият герой за "росонерите"