3. Рома и Лацио постигнаха победи в първия кръг на Серия А (ВИДЕО)

Рома и Лацио постигнаха победи в първия кръг на Серия А (ВИДЕО)

Каляри пък се наложи с 2:1 като домакин на Аталанта

Отборът на Рома постигна победа с 2:0 като гост на Ливорно в среща от първия кръг на новия сезон в италианската Серия А. Срещата се състоя на стадион „Армандо Пичи”, а и двете попадения паднаха през втората част, в рамките само на две минути.

Даниеле Де Роси изведе „вълците” с гол напред в 65-ата, а 2 по-късно Алесандро Флоренци оформи крайното 2:0 в полза на отбора от италианската столица.

В следващия кръг Рома приема на свой терен друг от новаците – Верона, който вчера стартира сезона с впечатляваща победа с 2:1 като домакин на Милан. Ливорно гостува на Сасуоло.

В друга среща от първия кръг Лацио се наложи с 2:1 над Удинезе на „Олимпико” в Рим.

Ернанес изведе домакините с гол напред в 13-ата минута, а 3 по-късно Антонио Кандрева покачи на 2:0 от дузпа. Единственият гол за гостите от Удинезе в днешния двубой реализира Луис Муриел в 60-ата минута.

В следващия кръг Лацио гостува на шампиона Ювентус, докато Удинезе приема Парма на „Фриули”.

Каляри започна новия сезон с победа с 2:1 срещу Аталанта в среща, която се проведе на стадион „Нерео Роко”. Гулиелмо Стендардо изведе гостите от Аталанта с гол напред в 27-ата минута, но само минута по-късно Раджа Наинголан възстанови равенството. Крайното 2:1 в полза на Каляри оформи Матиас Кабера в 63-ата минута.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1