3. Палермо удари Интер и направи важна крачка в борбата за оцеляване (ВИДЕО)

Палермо удари Интер и направи важна крачка в борбата за оцеляване (ВИДЕО)

Рома разгроми Сиена, а Парма и Лацио не си вкараха голове

Отборът на Палермо надделя с 1:0 над Интер и по този начин постигна много важна победа в борбата си за оцеляване в Серия А. Двубоят от 34-ия кръг на италианското първенство се игра на стадион „Ренцо Барбера”, а единственото попадение в мача бе дело на Йосип Иличич в 10-ата минута на двубоя. Нападателят бе намерен от Фабрицио Миколи и с удар с левия крак прати кълбото в мрежата на Самир Ханданович.

Иначе до края на двубоя имаше интересни ситуации и пред двамата вратари, но до нов гол не се стигна и по този начин тимът от Сицилия се поздрави с трите точки.

След този успех Палермо продължава да заема 17-ата позиция и вече има 32 точки, с колкото е и 18-ият Дженоа, който обаче има по-лоша голова разлика. Интер се свлече до 7-ото място и остава с 53 точки.

В друг двубой от кръга Рома разгроми Сиена с 4:0. Срещата се проведе на „Олимпико” в Рим, а с хеттрик за домакините се отличи Пабло Освалдо.

Италианският нападател откри резултата в 14-ата минута, а само 2 по-късно Ерик Ламела отбеляза за 2:0. До края на първото полувреме Рома достигна до още едно попадение, което бе дело на Пабло Освалдо и падна в 41-ата минута. При резултат 3:0 в полза на „вълците” дойде и почивката на мача. Последното четвърто попадение за Рома падна в 67-ата минута и негов автор отново бе Пабло Освалдо.

След този успех Рома се изкачи на 5-ото място и има 55 точки. Сиена се смъкна до 19-ото място и е с 30.

Парма и Лацио не си отбелязаха голове и завършиха при нулево равенство в друга среща от 34-ия кръг на Серия А. Двубоят се игра на стадион „Енио Тардини”, а гостите завършиха мача с 10 души, след като Джузепе Биава бе изгонен от игра в продължението на срещата.

Лацио е на 8-ото място и има 52 точки, докато Парма заема 12-ата позиция с 40.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1