3. Наполи се издъни криминално срещу Сасуоло (ВИДЕО)

Наполи се издъни криминално срещу Сасуоло (ВИДЕО)

"Небесносините" извъртяха 0:0 с опашкаря

Наполи се издъни за първи път от началото на сезона в италианската Серия „А“. Тимът направи 1:1 у дома срещу слабака Сасуоло, който миналия кръг падна с 0:7 от Интер.

Наполи имаше четири поредни победи, а сега направи първо равенство.

Блерим Джемайли изведе неаполитанците напред в резултата в 15-ата минута, но Симона Дзадза в 20-ата възстанови равенството.

След това Наполи отново взе инициативата и до края на полувремето направи всичко възможно да си върне преднината, но с пропуски се отличиха Марек Хамшик, Дийс Мертенс и Гонсало Игуаин.

През втората част домакините продължиха да владеят положението и да редуват атаки, но без гол.

Гостите се прибраха в своята половина и добре подредени в защита успяха да опазят равенството.

След хикса "небесносините" събраха актив от 13 точки и заемат 2-о място във временното класиране, на 2 зад лидера Рома. Гостите от Сасуоло пък са на дъното с едва 1 точка.