3. Масимо Морати: Интер не искаше да унижи Милан

Масимо Морати: Интер не искаше да унижи Милан

Президентът на Интер Масимо Морати бе изключително доволен от победата на неговия тим с 4:0 над градския съперник Милан в мегадербито на Италия.

Президентът на Интер Масимо Морати бе изключително доволен от  победата на неговия тим с 4:0 над градския съперник Милан в мегадербито на Италия.

„Винаги съм доволен след мач между Милан и Интер. Какъв прекрасен двубой”, ентусиазирано заяви Морати пред „Gazzetta dello Sport”.

„Трябваше да се борим през първите 20 минути, но след това изиграхме страхотен мач. Трябва да поздравя играчите и поради още една причина – те не искаха да унижат своя противник и затова почти спряха да играят през второто полувреме”, добави смеейки се Морати.

„Ако трябва да бъда сериозен, видях един истински отбор. Представянето на Диего Милито бе изключително, просто нямам думи! Ето’о също бе феноменален. Бях малко изненадан да видя Уесли Снайдер  да започва като титуляр, но той се стара много и съм доволен от представянето му. Струва ми се, че „росонерите” са загубили компактността и единството си, а тези две неща ги правеха силен тим”, завърши босът на Интер.

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута!

Матео Габия е големият герой за "росонерите"