3. Лацио задълбочи кризата в Милан след 3:2 на „Олимпико” (видео)

Лацио задълбочи кризата в Милан след 3:2 на „Олимпико” (видео)

"Римските орли" записаха четвърта поредна победа

Съставът на Лацио влезе в топ 3 на Серия „А”, след като победи у дома Милан с 3:2 в мач от осмия кръг на италианското първенство.

„Римските орли” започнаха по-концентрирано срещата и в 25-ата минута поведоха в резултата, след като Стефано Маури асистира на Ернанес и той вкара за 1:0.

Малко преди почивката играещият под наем от Удинезе италиански полузащитник Антонио Кандрева се разписа за втори път през сезона, а класическото 3:0 оформи Мирослав Клозе в 49-ата минута на срещата.

След това обаче домакините си помислиха, че са си свършили работата, а гостите от Милано показаха характер и успяха да се върнат в мача. Това стана, след като в 61-ата минута новото попълнение Найджъл де Йонг намали преднината на „небесносините”, а в 79-ата Ел Шаарави реализира впечатляващ гол след индивидуален рейд – 2:3.

За повече обаче „росонерите” нямаха сили и така Лацио се поздрави с успеха, приближавайки се само на точка от втория в подреждането Наполи.

Милан пък продължава със слабото си представяне в първенството и заема незавидното 12-о място с актив от едва 7 точки след 8 изиграни мача.

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1