3. Лацио с ценно 1:1 като гост на Юве в първия полуфинал за купата (видео)

Лацио с ценно 1:1 като гост на Юве в първия полуфинал за купата (видео)

Пелузо точен за "старата госпожа", Маури за "орлите"

Отборът на Лацио постигна изключително благоприятен и обнадеждаващ резултат в първия полуфинал за Купата на Италия, завършвайки наравно 1:1 с тима на Ювентус. Срещата се игра на стадион "Ювентус Арена", а реваншът в Рим е точно след седмица.

Първата част стартира много слабо откъм голови положения, като често играчи на двата тима изпадаха в положения на засада - цели 8 пъти за първите 20 минути.

Все пак "старата госпожа" бе малко по-активна, но удари на Погба и Бонучи не намериха целта.

От своя страна "орлите" отвърнаха единствено с неточен шут на Маури в 31-ата минута.

Бедното на голови ситуации първо полувреме не завърши добре за "бианконерите", след като в 43-ата минута Бонучи бе заменен принудително от Касерес.

През втората част играта малко се пооживи, като домакините натиснаха здраво от самото начало.

С пропуски обаче се отчетоха Матри и Погба, преди да се стигне до 63-ата минута, когато Пелузо засече с глава хубаво центриране на Джакерини, хвърляйки в екстаз тифозите на Юве.

След попадението торинци натиснаха в търсене на второ попадение, ала набързо изтърваха няколко изгодни ситуации чрез Видал, Пелузо, като чилиецът дори удари и греда в 72-ата минута.

Гостите от Рим обаче успяха да издебнат своя момент и в 86-ата минута стигнаха до равенството, след като Кандрева намери Маури на добра позиция, а капитанът на столичани не сбърка за крайното 1:1.

Реваншът в Рим е точно след седмица.

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута!

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1