3. Лацио победи Аполон и си отвори вратите към елиминациите (ВИДЕО)

Лацио победи Аполон и си отвори вратите към елиминациите (ВИДЕО)

Трабзонспор на 99.9% в следващата фаза след успех във Варшава (ВИДЕО)

Италианският Лацио постигна много важна победа в борбата си за излизане от групите не Лига Европа, след като тази вечер се наложи с 2:1 над тима на Аполон (Лимасол). Срещата се игра на стадион "Олимпико" и бе от програмата на група "J" на надпреварата.

Всичко в мача се реши още през първата част, след като "орлите" натиснаха здраво от самото начало и в 14-ата минута Едерсон изведе Флокари на изгодна позиция, а той не сбърка, хвърляйки в екстаз тифозите на римляните.

Натискът на Лацио продължи с пълна сила и в 37-ата минута Флокари отново бе в обятията на своите, удвоявайки аванса си, този път след пас на Кейта.

Само 120 секунди след това гостите се върнаха в мача, след като Папоулис се възползва от хубав пас на Сангой и оформи крайното 1:2.

В другия мач от тази група "J" турският клуб Трабзонспор продължава с отличното си представяне, след като победи с 2:0 като гост Легия (Варшава).

Флоран Малуда и компания поведоха в резултата след автогол на Доса Жуниор в 71-ата минута. В 79-ата Олкан Адин вкара втори гол за гостите и Трабзон се поздрави с третата си победа в групата.

Така турците вече са с 10 точки на първото място. Легия пък записа четвърта загуба. Втори в подреждането в групата е италианският Лацио с 8 точки, а кипърският Аполон Лимасол е трети с 4.

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)