3. Лацио не даде шанс на Киево и взе 2-а победа (ВИДЕО)

Лацио не даде шанс на Киево и взе 2-а победа (ВИДЕО)

Ливорно би с 2:0 Катания и също събра 6 точки

Отборът на Лацио взе втора победа от три мача от началото на новия сезон в калчото, след като днес се наложи с 3:0 над тима на Киево на своя "Олимпико".

Срещата започна отлично за "орлите", които излязоха напред в резултат още в 8-та минута, когато Едерсон намери Кандрева в пеналта на гостите, а той с десния крак бе точен за 1:0.

След гола "летящите" магаренца имаха няколко възможности да възстановят статуквото, но Радованович, Пап и Палоски пропуснаха.

Така се стигна до 38-ата минута, когато Ледесма центрира отляво към далечната греда, където Каванда засече с десния крак, удвоявайки аванса на столичани.

Само 180 секунди по-късно Лулич сложи точка на спора, след като бе изведен на изгодна позиция от Онази и с левия крак оформи крайното 3:0.

След успеха "орлите" събраха актив от 6 точки, докато веронци са с 1.

В друг мач от този 3-и кръг на Серия "А", новакът Ливорно взе втора победа, надигравайки с 2:0 затъващия Катания на своя "Армандо Пичи".

През първата част двубоят бе двуостър, но попадения в двете врати нямаше.

В 65-ата минута обаче късметът се усмихна на домакините, които поведоха чрез Паулиньо, който засече подаване на Скиатарела.

След гола Ливорно продължи да играе по-силно и в 72-ата минута Паулиньо оформи крайното 2:0 с втори си гол в мача, добавяйки нови 3 точки в актива на тима си, който вече има общо 6. Гостите от Катания пък остават без спечелена точка.

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)