3. Гуардиола: Срещу нас беше най-резултатният отбор в Италия

Гуардиола: Срещу нас беше най-резултатният отбор в Италия

В Шампионската лига трябва да използваш всеки шанс, допълни треньорът

Мениджърът на Манчестър Сити Джосеп Гуардиола остана сравнително доволен след равенството 1:1 срещу Аталанта в Милано.

В последните 15 минути от мача англичаните играха със защитника Кайл Уокър на вратата, тъй като влезлият на полувремето на мястото на контузения Едерсон Клаудио Браво получи червен картон.

“Футболът е емоция. Ако бяхме вкарали втори гол в края на първото полувреме резултатът щеше да е друг. Играхме добре през първото полувреме, но след почивката не бяхме толкова добри.

Да не забравяме, че срещу нас беше най-резултатният отбор в Италия. Питайте съперниците им от Серия А дали е лесно да играеш срещу Аталанта. В Шампионската лига трябва да използваш всеки шанс”, коментира Гуардиола.

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)