3. Гризман: Обичам да играя в мачове като този с Аржентина

Гризман: Обичам да играя в мачове като този с Аржентина

Мбапе просто се наслаждава на играта, радвам му се, допълни французинът

Нападателят Антоан Гризман заяви след победата на Франция с 4:3 над Аржентина, че обича да играе в подобен тип мачове.

Голмайсторът на Атлетико Мадрид откри резултата от дузпа в началото на срещата, която се превърна в една от най-зрелищните в историята на световните първенства и в първата, която приключва при този резултат в рамките на 90 минути.

"Подобни мачове определено ми се нравят, защото ми доставят много радост. Много френските фенове ни наблюдават и очакват от нас добри резултати, така че ние се опитваме да им отговорим със същото и днес мисля, че успяхме да им поднесем подарък.

В турнира досега имахме трудни мачове, днес изглеждаме по-добре, но най-важното е да останем обединени", рече 27-годишният играч.

"Много се радвам и за Килиан Мбапе, защото той просто се наслаждава на играта", коментира Гризман.

Франция се класира за четвъртфиналите на световното първенство, където ще играе с Уругвай.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1