3. Футболист на Милан с атака срещу Ювентус в социалните мрежи (СНИМКА)

Футболист на Милан с атака срещу Ювентус в социалните мрежи (СНИМКА)

Хакан Чалханоглу изрази недоволството си от съдийството на "Сан Сиро"

Плеймейкърът на Милан Хакан Чалханоглу използва профила си в Instagram, за да изрази позицията си около породилото много въпроси съдийство на Паоло Валери по време на снощния първи мач от 1/2-финалите за Купата на Италия.

"Росонерите" посрещнаха на "Сан Сиро" Ювентус и изиграха много добър мач, в който водеха с 1:0 до 90-та минута, а торинци трудно стигаха до вратата им. В последната минута обаче след консултация с ВАР Валери отсъди много спорна дузпа за гостите за игра с ръка на защитника Давиде Калабрия, който беше на по-малко от метър от удара на Роналдо и то с гръб към него.

Турският халф ведната публикува колаж в социалната си мрежа, където сравнява тази ситуация с почти идентична, когато миналия сезон на "Алианц Стейдиъм" Милан не получи наказателен удар след игра с ръка на Алекс Сандро в наказателното поле, а текстът над снимката е красноречив: "Нямам коментар" с няколко емотикони за аплодисменти.

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)