3. Десет от Лацио биха Сампдория в Рим (ВИДЕО)

Десет от Лацио биха Сампдория в Рим (ВИДЕО)

„Орлите” се включиха в битката за европейски квоти след 2:0 над Самп

Лацио се възползва от грешката на Интер и се включи в борбата за евроквотите от италианското първенство.

Римляните постигнаха втора поредна победа и спечелиха с 2:0 като домакини на Сампдория в среща от 32-рия кръг на Серия А.

"Орлите" поведоха в резултата в края на първото полувреме с гол на Антонио Кандрева.

В началото на втората част, в 57-ата мин. те обаче останаха с човек по-малко заради втори жълт картон на Лукас Биглия.

Въпреки численото неравенство, домакините стигнаха до нов гол и той бе дело на Сенад Лулич в 73-ата мин.

Така Лацио вече е на 6-а позиция с 48 точки и е само на 2 от Интер, който остава на последното 5-о място, даваща право на участие в Европа, след като в събота направи домакинско равенство с Болоня.

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)