3. Арсенал удари Байерн Мюнхен в САЩ (ВИДЕО)

Арсенал удари Байерн Мюнхен в САЩ (ВИДЕО)

Младок носи победа на „артилеристите“

Арсенал победи с 2:1 германския шампион Байерн Мюнхен в първи мач от демонстративния турнир Интернешънъл Чемпиънс къп, който се провежда на територията на САЩ.

В Карсън, щата Калифорния, двата отбора изиграха скучно първо полувреме, но през второто вдигнаха оборотите и логично тогава паднаха трите гола в срещата.

В 49-ата минута младият бранител на баварцЛуис Познански си отбеляза автогол, опитвайки се да пресече центриране.

В 71-вата минута Байерн изравни чрез Роберт Левандовски, който засече с глава центриране на Серж Гнабри.

Две минути преди края на редовното време обаче чудесна многоходова акция завърши с подаване на Тайрийс Джон-Джулс към 20-годишния Едуард Нкетиа, който от близка дистанция прониза за втори път мрежата на Свен Улрайх и оформи крайния резултат.

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)