3. Шеф на Пирин-Балканстрой: Победата срещу ЛУКойл-Нефтохимик ни беше прекалено необходима

Изключително доволни от победата с 3:0 гейма срещу ЛОКойл -Нефтохимик в събота останаха шефовете на волейболния клуб от Разлог Пирин-Балканстрой, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград.

"След погрешната стъпка в Монтана, победата срещу носителя на купата ЛУКойл-Нефтохимик дойде навреме. Неможе да не ме радва победата, тъй като състезателите ще си върнат необходимото самочувствие в предстоящия мач с Арда (Кърджали), на когото гостуваме в петък от 17:30 часа. Знаете, че те са домакински отбор, разчитат на фанатизираната си публика и още повече, че мачовете ни с тях бяха трудни и на турнира "Атаро клима", който се проведе в началото на годината в София. За предстоящия двубой се надявам играчите ни да не губят концетрация, тъй като се видя, че и Левски-Сиконко  може да загуби в Кърджали, за това не трябва да подценяваме дявубоя", коментира изпълнителният директор на клуба от Разлог Борис Коцаков.

За предстоящия мач отборът на Пирин-Балканстрой ще проведе нормалните си тренировъчни занимания. След почивката, която получиха вчера, тренорът Мирослав Живков събра своите възпитаници тази сутрин и поднови двуразови занимкания в зала "Септември". За мача с Арда (Кърджали) младият наставник няма да има проблеми с контузени състезатели, тъй като всички са здрави.

В заключение Борис Коцаков каза, че се надява и след турнирите, които предстоят да се изиграят от 14 до 22 март в Разлог, Дупница и Бургас, неговият отбор да задържи без проблемно четвъртата позиция в класирането на НВЛ.

Ники Желязков: Макар да бихме мачът ни с ЦСКА не бе никак лесен