3. Резултати, програма и класиране в националното първенство по волейбол (жени)

Резултати, програма и класиране в националното първенство по волейбол (жени)

Марица (Пловдив) записа чиста победа над Славия (София) с 3:0 (25:17, 25:21, 25:22) гейма в среща от девети кръг на националното волейболно първенство за жени. Така след последния си мач за есенния полусезон, пловдивчанки изпревариха Славия във временното класиране и в момента са втори с 14 точки докато Славия отстъпи на трета позиция с 13 точки. До края на годината остават единствено мачовете, които шампионките от ЦСКА отложиха поради участието си в турнира „Чалъндж къп”. При победи за „червените”, новият водач в класирането ще бъде ЦСКА.

Марица (Пловдив) записа чиста победа над Славия (София) с 3:0 (25:17, 25:21, 25:22) гейма в среща от девети  кръг на националното волейболно първенство за жени.

Във втория мач от първенството волейболистките на Спартак Интерком Груп (Варна) записаха победа с 3:1 (25:12, 19:25, 25:15, 25:10) срещу гостуващия тим на Академик (София).
Това беше и единственият гейм, спечелен от Академик през целия есенен полусезон.
Академик твърдо заема последното девето място във временното класиране. Спартак (Варна) в момента е осми, но след мача си с ЦСКА ще задмине Спартак 96( Плевен) и ще зимува на седмо място.