3. Марек Юнион Ивкони играе на 30 % от възможностите си, смята Ивайло Константинов

Марек Юнион Ивкони играе на 30 % от възможностите си, смята Ивайло Константинов

Президентът на Марек Юнион Ивкони Ивайло Константинов не остана доволен от загубата на своите с 0:3 гейма от ЦСКА у дома.

„Отборът ни все още не е разгърнал до край възможностите си във вътрешния ни шампионат. Според мен играчите играят на 30 % от възможностите си и това е причина за загубите от ЛУКойл-Нефтохимик, а сега и от ЦСКА”, заяви Константинов. Той изрази увереност, че в хода на шампионата спортно-техническото ръководство ще се справи с този проблем и отборът ще започне да побеждава водещите тимове у нас. Относно съперникът в турнира „Чаландж къп” Еуфони (Белгия) клубният шеф изрази увереност, че неговият отбор ще спечели безпроблемно и двата мача. Първият от тях е на 10 декември в Ленник, а реваншът на 18 декември в зала „Миньор” в Перник от 18.00 часа.

В заключение Ивайло Константинов заяви, че е изключително доволен от решението на волейболната федерация да награди най-добрият волейболист и волейболистка в Дупница. Тържеството на 28 декември ще съвпадне и с друго значимо събитие, а именно бенефисния мач на братята Людмил и Найден Найденови, което ще доведе в Дупница цяла плеяда от звезди.

Ники Желязков: Макар да бихме мачът ни с ЦСКА не бе никак лесен