3. ЛукОйл-Нефтохимик на четвъртфинал за Купата

ЛукОйл-Нефтохимик на четвъртфинал за Купата

Волейболистите на ЛукОйл-Нефтохимик се класираха за четвъртфиналите за Купата на България, след като надиграха без проблеми като гости УНСС с 3:0 (25:20, 26:24, 25:16) в първи мач от 1/8-финалите, игран тази вечер.

Това бе втора победа за възпитаниците на Северин Димитров в рамките на 24 часа, след като снощи победиха Монтана с 3:0 в среща от Суперлигата.

От друга страна това бе второ поражение за "студентите", които вчера загубиха гостуването си на КВК Габрово с 0:3 във Висшата лига.

Така бургазлии чакат на 1/4-финала победителя от 1/8-финала между Миньор (Перник) и Марек Юнион Ивкони.