3. След 8-месечно чакане: Адриано се разписа за Коринтианс (видео)

След 8-месечно чакане: Адриано се разписа за Коринтианс (видео)

Коринтианс все по-близо до титлата в Бразилия, вижте всички резултати

Коринтианс постигна много ценна победа в борбата за титлата в Бразилия, след като победи гостуващия тим на Атлетико Минейро с 2:1.

Бившият бразилски национал Адриано вкара дългоочаквания си първи гол за домакините. Попадението е първо за нападателя от осем месеца и помогна на Коринтианс да запази първото място в класирането. Коринтианс води с 2 точки пред втория Васко да Гама два кръга преди края на шампионата.

Адриано, който премина в Коринтианс през март, е изиграл едва четири мача за отбора заради контузии и лоша физическа форма. Бившият играч на Интер и Рома влезе като резерва и напомни за себе си с решителен гол в 89-ата минута, с който донесе скъпоценни три точки за своя отбор.

Застрашеният от изпадане Атлетико водеше в резултата 10 минути преди края, но попадения на Лиедсон и Адриано обърнаха развоя на мача.

Васко да Гама остава на 2 точки от лидера след резонна победа с 2:0 над последния в класирането Авай в събота. Шампионът Флуминензе, който е трети  в класирането също запази, макар и малки шансове за защита на титлата, след победа с 4:0 като гост над петия Фигейрензе. Капитанът Фред реализира хеттрик за успеха на Флуминензе.

Манчини разкри защо се раздели със Саудитска Арабия

Бившият селекционер на националния отбор на Саудитска Арабия Роберто Манчини сподели причините за напускането на поста

Интер Маями стартира с победа плейофите на МЛС (ВИДЕО)

Жорди Алба отбеляза красив гол в началото на второто полувреме, за да изведе Интер Маями до победа с 2:1 над Атланта Юнайтед в първия мач от четвъртфинална серия в плейофите на Източната конференция на Мейджър Лийг Сокър (МЛС)

Кабаков свири на Ал Насър при 3:3 с Ал Холуд (ВИДЕО)