2. Световен футбол
  3. Базил Де Карвальо донесе равенството на Гвинея Бисау срещу Того

Базил Де Карвальо донесе равенството на Гвинея Бисау срещу Того

Нападателят не игра за Локо (Пловдив) срещу Ботев (Враца) заради ангажимент с националния отбор на страната си

Нападателят на Локомотив (Пловдив) Базил Де Карвальо се разписа при равенството 1:1 на Гвинея Бисау срещу гостуващия Того в първа среща от първия кръг на квалификациите за Мондиал'2014 в зона Африка.

Де Карвальо изравни резултата в 37-ата минута от дузпа, след като беше спънат в наказателното поле от Сенаме Воме. Серж Акакпо се разписа за гостите в 32-ата минута. Реваншът е на 15 ноември в Того.

Заради ангажимент с националния отбор на Гвинея Бисау, Карвальо не игра днес за клубния си отбор Локомотив (Пловдив) срещу Ботев (Враца).

Разкриха наследника на Манчини в Саудитска Арабия

Френският треньор Ерве Ренар се завръща начело на националния отбор

Официално: Служебна победа за Нигерия

След драмата на летището в Либия

Манчини разкри защо се раздели със Саудитска Арабия

Бившият селекционер на националния отбор на Саудитска Арабия Роберто Манчини сподели причините за напускането на поста

Интер Маями стартира с победа плейофите на МЛС (ВИДЕО)

Жорди Алба отбеляза красив гол в началото на второто полувреме, за да изведе Интер Маями до победа с 2:1 над Атланта Юнайтед в първия мач от четвъртфинална серия в плейофите на Източната конференция на Мейджър Лийг Сокър (МЛС)

Кабаков свири на Ал Насър при 3:3 с Ал Холуд (ВИДЕО)