3. Фулъм пропусна да бие Уулвс (ВИДЕО)

Фулъм пропусна да бие Уулвс (ВИДЕО)

Двата тима вкараха по един гол за ремито

Фулъм и Уулвърхемптън не се победиха, завършвайки 1:1 в двубой от 25-ия кръг на Висшата лига.

Фулъм е на шесто място в класирането с 39 точки, докато Уулвс е 15-и с 24.

"Вълците" успяха да поведат в резултата в 25-ата минута, когато Пабло Сарабия стигна до отбита топка в наказателното поле и я прати в левия ъгъл за 0:1.

До края на първата част опасните положения липсваха, като единствената по-интересна ситуация бе в добавеното време, когато Андреаш Перейра стреля от пряк свободен удар, но Жозе Са плонжира и спаси. Така двата тима се оттеглиха на почивка при гол аванс за Уулвс.

В 52-ата минута домакините можеха да изравнят, но изстрелът на Раул Хименес мина покрай гредата. В 64-ата тимът на Лопетеги все пак стигна до изравнителното попадение, след като Манор Соломон се разписа с изстрел от границата на наказателното поле.

В добавеното време на срещата Карлош Винисиус можеше да донесе победата на Фулъм, но стреля слабо и Са успя да се хвърли в последния момент, за да улови.

Ливърпул остава на върха след минимален успех над Палас като гост

Жота вкара единственото попадение в мача

Конте: Не мисля, че Наполи заслужено е първи

Треньорът на партенопеите остава здраво стъпил на земята след силния старт в Серия А

Сензация! Специалния е пред завръщане във Висшата лига

Той е гласен за следващ мениджър на Евертън

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Голмайсторът на Фейенорд е бил на крачка от Милан през лятото

"Росонерите" са пратили оферта в последния ден, но нидерландският клуб я е отхвърлил

Ювентус взе решение да освободи Погба

Френският халф няма бъдеще при торинския гранд

Жозе Моуриньо към журналист: Не знам дали си играл футбол

Наставникът на Фенербахче призна, че не е бил добър играч

Челси и Ман Сити удариха на камък с жалбата към Висшата лига

Ръководството на шампионата няма да отложи мачовете на двата отбора в началото на идния сезон

Мареска: Челси не е готов да се бори с Арсенал и Сити