3. България се класира на трето и четвърто място на Европейското по хокей на трева в Загреб

Отборите на България се класираха на трето и четвърто място в крайното класиране на Европейското първенство по хокей на трева за момчета и момичета до 16 години във втора дивизия, което се проведе в Загреб, съобщиха от федерацията

Отборите на България се класираха на трето и четвърто място в крайното класиране на Европейското първенство по хокей на трева за момчета и момичета до 16 години във втора дивизия, което се проведе в Загреб, съобщиха от федерацията. В малкия финал, възпитаниците на Димитър Драгоев победиха Румъния със 7:0.  Тук победител стана отборът на Беларус, който от следващата година ще играе в елитната дивизия на открито.  Момичетата, които бяха водени от Димитър Дончев завършиха на четвърто място в крайнато класиране. Те загубиха двубоя за бронзовите медали от състава на Беларус с 2:3.  Шампион стана тимът на Италия, който се класира за участие в първа дивизия от  следващата година.
България триумфира на Балканското по спортно катерене

То се проведе в комплекс "Черно море" във Варна

Ангел Русев спечели три бронзови медала от Европейското първенство по вдигане на тежести в Полша

Отлично представяне на родния щангист

Сестри Стоеви спечелиха титлата в Нидерландия

Двете победиха британска двойка на финала

Сребро за България от Световното по вдигане на тежести за юноши и девойки

България стартира с три медала на Европейското първенство по вдигане на тежести за юноши и девойки до 20 и до 23 години в Рашин, Полша

Сестри Стоеви на полуфинал в Нидерландия, Стефани продължава и единично

Стефани Стоева се класира за полуфиналите на единично и на двойки жени на международния турнир по бадминтон от сериите "International Challenge" в Хертогенбош (Нидерландия)