2. - Италия
  3. Пирло: Комплименти за Байерн

Пирло: Комплименти за Байерн

"Направих много грешки, а в такъв важен двубой това е непростимо", призна халфът

Полузащитникът на Ювентус Андреа Пирло остана много разочарован от снощната загуба с 0:2 от Байерн (Мюнхен) в първия четвъртфинал от Шампионската лига. Италианският национал призна, че е направил много грешки и не е доволен от собствената си игра.

"Комплименти за Байерн, който демонстрира истинската си класа тази вечер. Да не забравяме, че има и втори мач и ние ще се подготвим добре за него. Трудно е в такъв важен двубой да получиш гол още в първите 30 секунди. Това определено повлия на настроението ни. След това Байерн през всичките 90 минути бе по-добрият отбор. Дано ние имаме същия контрол над мача в реванша. Аз пръв ще призная, че не съм доволен от собственото си представяне. Направих много грешки, а в такъв важен двубой това е непростимо. Сега трябва да анализираме защо направихме толкова много грешни пасове. Ясно е, че ще се нуждаем от нещо по-добро в реванша. Това, което показахме тази вечер не бе достатъчно", заяви Пирло.