3. Сагата около Хълк приключи - бъдещето на бразилеца вече ясно

Сагата около Хълк приключи - бъдещето на бразилеца вече ясно

Доста европейски клубове, които имаха интерес към нападателя, ще трябва да забравят за привличането на играча

Бразилският футболист на Порто Хълк е подписал нов договор, който ще го задържи в португалския тим до 2016-та година, съобщиха от клуба. 24-годишният играч прави зашеметяващ сезон, като е вкарал 23 гола през сезона до момента, което до голяма степен помогна на отбора му да спечели титлата в шампионата.

В последно време се появиха много слухове, според които водещи клубове от Европа, сред които Манчестър Сити, Интер и Милан, имат интерес към Хълк, но всички спекулации видяха своя край, след като стана ясно, че футболистът е сключил нов контракт с португалския шампион.

Играчът се присъедини към Порто през 2008-ма година. Тимът на бразилеца вече спечели първенството, а освен това се класира за финала на Лига Европа, където ще срещне Спортинг Брага, и за купата на страната, където ще се изправи срещу Витория Гимараеш.