3. В Турция: Мъри и Гьозтепе с нов успех в Суперлигата (ВИДЕО)

В Турция: Мъри и Гьозтепе с нов успех в Суперлигата (ВИДЕО)

След класика срещу тима на Назон и Бурабия

Гьозтепе на Станимир Стоилов постигна втората си победа от началото на сезона в турската Суперлига.

В 6-ия кръг тимът срази с 3:0 у дома Кайзериспор, за който цял мач изигра бившият нападател на ЦСКА Дюкенс Назон, а в състава му бе и бившият халф на Левски Мехди Бурабия.

"Жълто-червените" стреляха цели 18 пъти към вратата на гостите и я уцелиха осем пъти, а три от тези удари попаднаха в мрежата.

Таха Алтъкардеш даде преднина на отбора си в 13-ата минута, Жуан Сантош покачи на 2:0 в добавеното време на първата част, а Доган Ердоган оформи крайния резултат в последните секунди на мача.

Така Гьозтепе вече е 6-ти в класирането като все още няма загуба в турския елит и се намира само на 4 точки от колоси като Бешикташ и Фенербахче.