3. Отчайващ Милан не си реши мястото в Шампионска лига и ще трепери до последно (ВИДЕО)

"Росонерите" имат нужда от победа в последния кръг, за да си гарантират място в топ 4

Италианският Милан завърши наравно 0:0 в мача си от 37-ия кръг на Серия А и изпусна златен шанс да си подсигури мястото в топ 4 на Серия А този сезон.

"Росонерите" имаха нужда от победа над Каляри, но не съумяха да стигнат до нея на своя "Сан Сиро".

След доста скучно първо полувреме, „росонерите“ вдигнаха оборотите и притиснаха съперника си. Но гостите имаха отлична възможност да открият резултата. В 55-ата минута Джанлуиджи Донарума показа отличен рефлекс след изстрел отблизо на Леонардо Паволети.

Десет минути по-късно отново италианският вратар се намеси решително след удар на Диего Годин. До края на двубоя Милан изцяло заигра в половината на Каляри, но защитата пред Алесио Краньо се справи с опасностите.

По този начин в последния кръг „росонерите“ трябва да търсят задължителна победа срещу Аталанта или да се надяват на грешна стъпка от страна на Ювентус.

Валенсия най-накрая дочака победа в Ла Лига (ВИДЕО)

"Прилепите" надвиха с 2:0 Жирона като домакин

ОБЗОР: Айнтрахт в топ 3 на Бундеслигата (ВИДЕО)