3. Лудогорец загря за Европа с 8 гола във вратата на Родопа (СНИМКИ)

Лудогорец загря за Европа с 8 гола във вратата на Родопа (СНИМКИ)

Шампионите отнесоха противника на стадиона в смолянския квартал „Райково“

Лудогорец започна с разгромна победа контролите от лятната подготовка. Шампионите отнесоха с 8:0 Родопа на стадиона в смолянския квартал „Райково“.

Мачът се игра при голям зрителски интерес пред 300 фена, половината от които деца.

Малчугани от всички възрасти сбъднаха мечтата си да вземат автографи и да се снимат с любимците си Дяков, Марселиньо, Моци, Кафу, Вандерсон преди, по време и след срещата, пише официалният сайт на Лудогорец.

Клаудио Кешерю откри резултата в 6-ата минута. Сисиньо покачи на 2:0 пет минути преди почивката. През първата в игра за Лудогорец бе един от талантите във футболната академия на шампионите – Ерол Дост.

Това бе дебют за дефанзивния халф при мъжете. Треньорът Дерменджиев заложи също на друг млад футболист от школата в стартовия състав - Денислав Александров.

През второто полувреме „орлите“ отбелязаха още шест гола. Между 50-ата и 55-ата минута във вратата на Родопа паднаха три попадения дело на Жоао Пауло, Джонатан Кафу от дузпа и отново Жоао Пауло.

В 66-ата минута резултатът вече бе 6:0 за Лудогорец след гол на Хосе Паломино. Отново Кафу бе точен за 7:0 120 секунди по-късно. Крайното 8:0 фиксира Жоао Пауло с третото си попадение в последните секунди на двубоя.

Преди мача футболистите на Лудогорец направиха страхотен жест към момчета от школата на Родопа. Дяков и компания им подариха 30 чисто нови топки, закупени с лични средства.

Съставът на Лудогорец
: Ренан, Сисиньо, Моци, Паломино, Натанаел, Дяков, Дост, Мисиджан, Александров, Кишада, Кешерю;

Влезли след почивката:
Симеонов, Василев, Терзиев, Паломино, Китов, Анисе, Саша, Кампаняро, Вандерсон, Кафу, Жоао Пауло.

В ЦСКА акцентират на тактическата подготовка преди Септември

ЦСКА продължава да се готви за предстоящия мач със Септември в събота

Двама от Славия аут за Черно море

Загорчич определи групата на Славия за домакинството на Черно море

Генчев: Сираков дойде в Дряново и ме убеди да подпиша с Левски

„В Левски пристигнах на 18“, спомня си треньорът на „сините“ Станислав Генчев

ЦСКА срещу Фратрия и столично дерби в осминафиналите за Купата на БФС при юношите

ЦСКА защитава своя трофей при старшата възраст, вижте пълния жребий

Станислав Генчев хвали Ивелин Попов (ВИДЕО)

Треньорът на Левски говори за Попето преди сблъсъка с Ботев (Пловдив)

Илиан Илиев събира националите в неделя

От БФС обявиха пълната програма на България за мачовете с Люксембург и Северна Ирландия