2. Юве
  3. Чиро Ферара: Играчите ми бяха много мотивирани срещу Реал

Чиро Ферара: Играчите ми бяха много мотивирани срещу Реал

Старши треньорът на Ювентус Чиро Ферара не можа да скрие радостта си след снощната победа с 2:1 над Реал (Мадрид) в полуфинала за „Купата на мира”. Наставникът похвали своите играчи, които утре ще спорят с Астън Вила за трофея.

Завърналият се в тима Фабио Канаваро откри резултата още в 4-ата минута, но Кристиано Роналдо изравни от дузпа в края на полувремето. През втората част Хасан Салихамиджич се възползва от грешката в защитата на „белия балет” след изпълнение на корнер.

„Доволен съм от резултата и представянето на отбора. Победи като тази ще ни помогнат да си изградим дух на победители. Работим много здраво и виждам, че всички ми играчи са много мотивирани. Не мога да искам повече от тях. Сега трябва да се съсредоточим върху финала в неделя”, заяви Ферара след мача.

Ювентус с първа сериозна издънка при Тиаго Мота, завъртя 0:0 срещу Емполи

Двата тима врътнаха равенство 0:0 помежду си

Завръщане на Рабио в Юве не е опция, майката на играча иска колосална комисионна