2. Втора лига
  3. Марек уреди контрола с Вихрен

Марек уреди контрола с Вихрен

Силно представящият се отбор на Марек уреди спаринг с Вихрен по време на паузата в първенството заради световните квалификации

Силно представящият се отбор на Марек уреди спаринг с Вихрен по време на паузата в първенството  заради световните квалификации.

Отборът на Анжело Кючуков ще премери сили в петък от 11:00 ч. на стадион "Бончук" с претендиращия за влизане в "А" група отбор от Сандански. Треньорът на дупничани заяви, че желанието му е футболистите да получат повече време за почивка и затова иска мачът да се играе сутринта.

Той каза, че отново е разговарял с президента Йордан Андреев и той е обещал, след като се завърне от чужбина на 11 октомври да изплати двете изработени премии за победите над Чавдар (Етрополе) и Бдин (Видин).

В същото време треньорът на Вихрен Йордан Самоковлийски похвали сериозно играчите си независимо от равенството (0:0) срещу Банско.

"Футболистите показаха мъжество и себераздаване и заслужават само похвали за показаното срещу Банско. Поздравявам ги за играта им на този тежък терен. През първото полувреме футбол не се игра и не мога да разбера защо въобще позволиха този мач да се състои, а не го отложиха с един ден. През втората част тревното покритие позволяваше донякъде да покажем качествата си и малко замириса на футбол. Определено надиграхме Банско и само късметът не ни позволи да вземем победата. Изпуснахме поне три-четири уникални положения, не вкарахме и дузпа, но и това го има във футбола. Банско е стойностен отбор, един от конкурентите ни за влизане в "А" група. Уверен съм, че Вихрен има голям потенциал и тепърва ще го развива", заяви Самоковлийски