2. Втора лига
  3. Марек надигра Бдин (Видин) с 3:1 в Дупница

Марек надигра Бдин (Видин) с 3:1 в Дупница

Марек записа поредна победа в първенството на западната "Б" група. На стадион „Бончук" в Дупница домакините се наложиха с 3:1 над гостите от Бдин (Видин)

Марек записа поредна победа в първенството на западната "Б" група. На стадион „Бончук" в Дупница домакините се наложиха с 3:1 над гостите от Бдин (Видин), които от вчера са на лагер в "Града на барикадите". Изненадващо гостите откриха резултата в 21-ата минута чрез Тодоров. Това се оказа обаче единствения удар до края на мач към вратата на дупничани. Футболистите на Марек стигнаха до изравняване две минути по-късно, а точен за дупничани бе Валентинов. В 40-ата минута Соколов спомогна за пълния обрат в мача и даде преднина на своя отбор вкарвайки за -2:1. В самия край на полувремето отново Валентинов бе точен за -3:1. През втората част Валентонов можеше да стигне и до отбелязване на хетрик но негов удар в 84-та минута срещна гредата. Двубоят не бе изгледан от президентът Йордан Андреев, който е по бизнес дела в чужбина, но от сега е ясно, че ще последват поредни премии за футболистите на Марек. Футболният клуб от Дупница пък заедно с ЦСКА са лидери по укриване на данъци. Това обяви днес по-рано социалният министър Тютю Младенов. Останалите заподозрени отбори от Югозапада са Вихрен и Беласица.