3. Сърбия отново победи Испания с 3:0 гейма, нашите вече са втори в групата

Сърбия отново победи Испания с 3:0 гейма, нашите вече са втори в групата

Сърбия победи Испания и във втория мач от трети кръг на Европейската волейболна лига. След като вчера западните ни съседки и съпернички в група А на лигата съкрушиха испанките с 3:0 гейма, днес състезателките на Игор Колакович отново се разправиха със съперничките си със същия резултат – 3:0 (25:23, 25:15, 25:19).

Така Сърбия отново излезе начело в класирането само с една загуба от играните 6 срещи. На втора позиция излезе нашият национален тим, който нанесе единственото поражение на плавите миналата седмица в Габрово. Втората ни позиция е факт след двете победи за момичетата на Драган Нешич  срещу Гърция и след двете загуби в Ниш на преките ни конкурентки от Испания.

Класиране в група А след третия кръг от Европейската волейболна лига при жените: