Вторият тим на Левски бие в Трета лига (ВИДЕО)

"Сините" удариха третия отбор на ЦСКА 1948

Вторият отбор на Левски победи с 2:1 на стадион „Георги Аспарухов“ третия отбор на ЦСКА 1948 в мач от 33-ия кръг в Югозападна Трета лига.

Борислав Рупанов откри резултата за „сините“ в 52-та минута след подаване на Виктор Добрев, но гостите успяха да изравнят. В 87-та минута Калоян Петков вкара победния гол за Левски след подаване на Георги Христанов.

Воденият от треньора Христо Арангелов отбор е на шесто място в класирането с 46 точки.

Левски II: 1. Ивайло Крумов, 2. Янислав Дерлоков, 3. Георги Русинов, 4. Слави Чакъров, 5. Виктор Любенов, 6. Никола Бандев, 7. Дейвид Михалев (84 – 19. Кристиан Красимиров), 8. Борислав Рупанов (к), 9. Преслав Бачев (70 – 20. Калоян Петков), 10. Кристиян Йовов (75 – 18. Георги Христанов), 11. Виктор Добрев.

Несебър направи нова крачка към професионалния футбол

Те победиха Левски в Карлово с 3:1

Балкан (Ботевград) с първа победа от 14 кръга (ВИДЕО)

Саяна разби Сокол (Марково) с 6:0

Хасковският тим отново е на върха

Оборище удари Ботев (Ихтиман), докосва спасението

Вижте какво се случи на "Орчо Войвода"

На фокус: Талантът от Балкан Ники Миков блести с голове и асистенции през сезона

Младият футболист направи важна крачка в развитието си под ръководството на Иван Редовски

Синът на шампион с Левски и Локо (Пд) прави фурор у нас (ВИДЕО)

Василий Велко Милованович се представя отлично с екипа на Ботев (Ихтиман)