3. Рубльов отпадна в Швеция

Рубльов отпадна в Швеция

Защитаващият титлата си и поставен под номер 1 в схемата Андрей Рубльов (Русия) отпадна във втория кръг на турнира по тенис на клей в Бостад (Швеция) от сериите АТП 250 с награден фонд 579 320 евро.

Руснакът загуби от 23-годишния аржентинец Тиаго Агустин Тиранте с 6:7(5), 6:3, 4:6 за 2:24 часа.

26-годишният Рубльов взе втория сет и изравни резултата, но в третата част допусна пробив в третия гейм, който се оказа достатъчен на съперника му да спечели мача.

На четвъртфиналите Тиранте ще играе срещу испанеца Роберто Карбайес Баена.

Хърватинът Дуйе Айдукович елиминира номер 8 Павел Котов (Русия) със 7:6(7), 3:6, 6:3 и на четвъртфиналите ще срещне Тиаго Монтейро (Бразилия).

Дъждът продължава да бави мача на Григор в Шанхай

Григор Димитров води със сет, но изостава във втория преди прекъсването на срещата

Ясно е кога Григор Димитров ще доиграва в Шанхай

Мачът на Гришо срещу белгиеца Зизу Бергс бе прекъснат

Джокович започна изненадващо трудно старта си в Шанхай (ВИДЕО)

Той победи янкито Алекс Михелсен в два сета

Мачът на Григор Димитров няма да се доиграе днес

Срещата на българина срещу Зизу Бергс беше прекратена при 1:0 сета в полза на нашия тенисист