3. Гришо продължава да мачка в Испания

Гришо продължава да мачка в Испания

Първата ракета на България Григор Димитров се класира за третия кръг на квалификациите на турнира от сериите "Чалънджър" в испанския град Сеговия с награден фонд 106500 евро.

Първата ракета на България Григор Димитров се класира за третия кръг на квалификациите на турнира от сериите "Чалънджър" в испанския град Сеговия с награден фонд 106500 евро.

Българинът успя да надвие Джонатан Мъри от Великобритания с 6-3 6-1 само след 57 минути игра.

Григор тотално доминираше по-време на целия мач. Той реализира единствения си пробив в първия сет, а през втората част даде само гейм на съперника си.

Следващият противник на поставения под номер 4 в схемата на турнира Димитров е представителя на домакините Алберт Рамос.