3. Ямайка записа рекордна победа в "Голдън къп" (видео)

Ямайка записа рекордна победа в "Голдън къп" (видео)

Ямайка записа най-изразителната си победа в срещи от "Голдън къп" - турнирът на нациите от зона КОНКАКАФ, след като се наложи с 4:0 над Гренада.

В друг мач от групата Гватемала удържа нулево равенство срещу Хондурас, въпреки че в последните 11 минути игра с девет души на терена.

Лутън Шелтън, Райън Джонсън, Демар Филипс и Киймър Дейли вкараха четирите попадения за националния отбор на Ямайка, който не беше застрашен нито един път от съперника си.

Това обаче беше очаквано, защото Гренада няма гол в турнира от 2009-а година насам. Шелтън, играч на норвежкия Волеренга, вкара в 21-та минута, Джонсън покачи на 2:0 в 39-та, а Филипс и Дейли оформиха крайното 4:0 в последните 11 минути на мача.

"Разполагаме с много добър състав и това е само началото за нас. Искам Ямайка да стигне възможно най-далеч в турнира. В мача срещу Гренада постигнахме най-голямата си цел - да не допуснем гол", заяви Джонсън.

Разкриха наследника на Манчини в Саудитска Арабия

Френският треньор Ерве Ренар се завръща начело на националния отбор

Официално: Служебна победа за Нигерия

След драмата на летището в Либия

Манчини разкри защо се раздели със Саудитска Арабия

Бившият селекционер на националния отбор на Саудитска Арабия Роберто Манчини сподели причините за напускането на поста

Интер Маями стартира с победа плейофите на МЛС (ВИДЕО)

Жорди Алба отбеляза красив гол в началото на второто полувреме, за да изведе Интер Маями до победа с 2:1 над Атланта Юнайтед в първия мач от четвъртфинална серия в плейофите на Източната конференция на Мейджър Лийг Сокър (МЛС)

Кабаков свири на Ал Насър при 3:3 с Ал Холуд (ВИДЕО)