3. Страхотен дебют за Анри в MLS - две асистенции и греда (видео)

Страхотен дебют за Анри в MLS - две асистенции и греда (видео)

Ню Йорк Ред Булс обаче не успя да победи Хюстън Динамо като гост - 2:2

Френският нападател Тиери Анри се отличи с две асистенции при дебюта си в първенството на САЩ по футбол Мейджър Лийг Сокър за Ню Йорк Ред Булс.

Анри, който се присъедини към американския тим от Барселона през миналия месец, подаде за двата гола на колумбийския си партьор в атаката Хуан Пабло Анхел при равенството 2:2 срещу домакина Хюстън Динамо.

Французинът нацели и греда в 42-ата минута, а гостите изпуснаха победата след гол на Брайън Мюлън в последната минута. Тимът от Хюстън игра с човек по-малко цяло второ полувреме игра след червен картон на Ловъл Палмър в 44-ата минута.

Анхел даде преднина на Ред Булс още в 10-ата минута, но Дейвис възстанови равенството след 24 минути игра след точно изпълнена дузпа. Отново колумбиецът вкара за клуба от Ню Йорк в 58-ата, а преди това Дейвис, който бе точен за 1:1, пропусна втора дузпа за Хюстън, след като силният му шут не намери рамките на вратата. Все пак Мюлън донесе точката за своя отбор в края на мача.

Други резултати от MLS:

Чивас САЩ – Калъмбъс Крю 3:1
Сан Хосе – Сиатъл Саундърс 0:1
Риъл Солт Лейк – ДиСи Юнайтед 3:0
Канзас Сити Уизардс – Торонто 1:0

Кабаков свири на Ал Насър при 3:3 с Ал Холуд (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо не беше в групата на отбора си

В САЩ разкриха колко получава Лео Меси

Аржентинецът печели повече, отколкото всички играчи накуп в 22 от отборите в МЛС

Марокански национал, спряган за Левски почина на 35

Бившият марокански футболен национал Абделазиз Барада почина на 35-годишна възраст, съобщава ББС

Официално: Манчини напусна Саудитска Арабия

Роберто Манчини напусна поста селекционер на националния отбор по футбол на Саудитска Арабия, обявиха от местната федерация, цитирани от агенция АП

Синът на Марадона стана треньор в Испания

Синът на Диего Марадона Диего Синагра ще оглави испанския футболен клуб Ибарa

Меси и Интер Маями нападнати от останалите клубове в МЛС

Отборът на Дейвид Бекъм получи специална покана от ФИФА за Световното клубно първенство

Неймар след завръщането си: Много съм щастлив