3. Шампионът Естудиантес с втора поредна победа

Шампионът Естудиантес с втора поредна победа

Естудинатес победи с 1:0 Килмес като гост и записа втори пореден успех в аржентинското футболно първенство.

Естудинатес победи с 1:0 Килмес като гост и записа втори пореден успех в аржентинското футболно първенство. Габриел Меркадо вкара единственото попадение в двубоя в края на първото полувреме, а шампионите водят в класирането след втория кръг с 6 точки актив. Енцо Калински от тима на Килмес получи червен картон още в 32-та минута.

Ривър Плейт се наложи над Уракан с 2:0 с голове на Ерик Ламела с 50-та минута и на Пабло Ферари в 59-та. Естудинеатес и Олимпо, който в петък победи с 3:1 Химнасия, са единствените два отбора с две победи след първите два кръга от новия сезон.

Вчера Бока Хуниорс победи Расинг и записа първи успех от два мача.

Манчини разкри защо се раздели със Саудитска Арабия

Бившият селекционер на националния отбор на Саудитска Арабия Роберто Манчини сподели причините за напускането на поста

Интер Маями стартира с победа плейофите на МЛС (ВИДЕО)

Жорди Алба отбеляза красив гол в началото на второто полувреме, за да изведе Интер Маями до победа с 2:1 над Атланта Юнайтед в първия мач от четвъртфинална серия в плейофите на Източната конференция на Мейджър Лийг Сокър (МЛС)

Кабаков свири на Ал Насър при 3:3 с Ал Холуд (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо не беше в групата на отбора си

В САЩ разкриха колко получава Лео Меси

Аржентинецът печели повече, отколкото всички играчи накуп в 22 от отборите в МЛС

Марокански национал, спряган за Левски почина на 35

Бившият марокански футболен национал Абделазиз Барада почина на 35-годишна възраст, съобщава ББС

Официално: Манчини напусна Саудитска Арабия

Роберто Манчини напусна поста селекционер на националния отбор по футбол на Саудитска Арабия, обявиха от местната федерация, цитирани от агенция АП

Синът на Марадона стана треньор в Испания

Синът на Диего Марадона Диего Синагра ще оглави испанския футболен клуб Ибарa

Меси и Интер Маями нападнати от останалите клубове в МЛС

Отборът на Дейвид Бекъм получи специална покана от ФИФА за Световното клубно първенство