3. С два гола на Тим Кейхил Австралия разби Индия (видео)

С два гола на Тим Кейхил Австралия разби Индия (видео)

Южна Корея се наложи над Бахрейн с 2:1 във втория мач от група „С” на турнира за купата на Азия

Австралия разгроми Индия с 4:0 в първия мач от група „С” на турнира за купата на Азия. Той се игра в катарската столица Доха на стадион „Ал Сад”.

Двубоят започна отлично за „кенгурата” след като Тим Кейхил откри резултата още в 11-ата минута. 14 минути по-късно звездата Хари Кюъл удвои аванса на Австралия.

В последната минута на първото полувреме Холмън направи резултата класически. След почивката Австралия продължи да доминира в двубоя. Два пропуска на Брет Емертън лишиха Австралия от нов гол във вратата на Индия.

Той все пак падна след като Тим Кейхил вкара второто си попадение в срещата. Той се разписа в 65-ата минута.

Във втория двубой от потока Южна Корея победи Бахрейн с 2:1. Мачът се игра на стадион „Ал Гарафа” в катарската столица Доха.

Първият гол в срещата отбеляза Я-Ко Чеол в 4-ата минута на срещата. През втората част той Чеол вкара второ попадение в 52-ата минута на мача.

Бахрейн се върна в двубоя след попадение на Аиш от дузпа в 85-ата минута, но за повече отборът нямаше сили.

Официално: Служебна победа за Нигерия

След драмата на летището в Либия

Манчини разкри защо се раздели със Саудитска Арабия

Бившият селекционер на националния отбор на Саудитска Арабия Роберто Манчини сподели причините за напускането на поста

Интер Маями стартира с победа плейофите на МЛС (ВИДЕО)

Жорди Алба отбеляза красив гол в началото на второто полувреме, за да изведе Интер Маями до победа с 2:1 над Атланта Юнайтед в първия мач от четвъртфинална серия в плейофите на Източната конференция на Мейджър Лийг Сокър (МЛС)

Кабаков свири на Ал Насър при 3:3 с Ал Холуд (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо не беше в групата на отбора си

В САЩ разкриха колко получава Лео Меси

Аржентинецът печели повече, отколкото всички играчи накуп в 22 от отборите в МЛС

Марокански национал, спряган за Левски почина на 35

Бившият марокански футболен национал Абделазиз Барада почина на 35-годишна възраст, съобщава ББС

Официално: Манчини напусна Саудитска Арабия

Роберто Манчини напусна поста селекционер на националния отбор по футбол на Саудитска Арабия, обявиха от местната федерация, цитирани от агенция АП

Синът на Марадона стана треньор в Испания

Синът на Диего Марадона Диего Синагра ще оглави испанския футболен клуб Ибарa

Меси и Интер Маями нападнати от останалите клубове в МЛС

Отборът на Дейвид Бекъм получи специална покана от ФИФА за Световното клубно първенство