3. Рони с гол за Фламенго, Сао Пауло удари шампиона Флуминенсе (видео)

Рони с гол за Фламенго, Сао Пауло удари шампиона Флуминенсе (видео)

на старта на новото бразилско първенство; Роналдиньо ссрещу Авай

Рони с  гол за Фламенго, Сао Пауло удари шампиона Флуминенсе (видео)

Сао Пауло удари с 2:0 защитаващия титлата си отбор на Флуминензе на старта на новото бразилско първенство. Опитният нападател Дагоберто, както и младокът Лукаш, се разписаха за успеха на Сао Пауло като гост.

Дагоберто откри резултата в 33-ата минута, след като навлезе в наказателното поле от дясно и с нисък удар прати топката в мрежата.

Лукаш удвои аванса на своите на стадиона Сан Жануарио две минути след началото на второто полувреме, след като проби сам през двама защитници и без да се бави изпрати топката в мрежата.

Дебютът на бившия нападател на Севиля Луиш Фабиано за отбора на Сао Пауло се отложи, тъй като той претърпя операция.

Бившата звезда Ривалдо се появи на терена в последните минути на срещата в състава на Сао Пауло. Аржентинският плеймейкър Дарио Конка опита да организира играта на Флуминенсе и подаде няколко добри топки в наказателното поле, които не бяха реализирани. Конка обаче беше единственият, който беше на ниво и феновете на Флу изпратиха отбора с освирквания.

Фламенго с Роналдиньо в състава си стартира с убидителна победа с 4:0 над Авай, която не кореспондира с показаното на терена. Все пак в името на рекламата и медийния интерес Роналдиньо заби едно от попаденията.

Сантос, който е сочен за основен фаворит за титлата през този сезон, се задоволи само с 1:1 срещу Интернасионал (Порто Алегре).

В друг мач от кръга воденият от Луис Фелипе Сколари отбор на Палмейрас се наложи с 1:0 над Ботафого на стадиона Сао Жозе до Рио Прето.

Единственото попадение вкара бившият нападател на Спортинг (Лисабон) Лиедсон. Също с 1:0 Фигейрензе надви Крузейро, който също беше сочен за фаворит през този сезон.

Разкриха наследника на Манчини в Саудитска Арабия

Френският треньор Ерве Ренар се завръща начело на националния отбор

Официално: Служебна победа за Нигерия

След драмата на летището в Либия

Манчини разкри защо се раздели със Саудитска Арабия

Бившият селекционер на националния отбор на Саудитска Арабия Роберто Манчини сподели причините за напускането на поста

Интер Маями стартира с победа плейофите на МЛС (ВИДЕО)

Жорди Алба отбеляза красив гол в началото на второто полувреме, за да изведе Интер Маями до победа с 2:1 над Атланта Юнайтед в първия мач от четвъртфинална серия в плейофите на Източната конференция на Мейджър Лийг Сокър (МЛС)

Кабаков свири на Ал Насър при 3:3 с Ал Холуд (ВИДЕО)