3. Ривър Плейт остана начело в Клаусура след равенство с Химнасия (видео)

Ривър Плейт остана начело в Клаусура след равенство с Химнасия (видео)

Вижте резултатите и попаденията от 10-ия кръг на аржентинския шампионат

Ривър Плейт остана начело на класирането на аржентинското първенство по футбол Клаусура, след като завърши наравно 0:0 срещу Химнасия Ла Плата в среща от десетия кръг.

Столичният гранд игра много слабо и рядко поглеждаше към вратата на съперника. В крайна сметка феновете на Ривър могат да бъдат благодарни за спечелената точка, която остави отбора им на върха на класирането със също толкова преднина срещу втория Велес Сарсфийлд.

Велес завърши също наравно след 1:1 срещу Колон Санта Фе, като точките си поделиха и четирите отбора от другите два неделни мача. Олимпо и Естудиантес завършиха 2:2, а Бока Хуниорс и Тигре направиха зрелищно 3:3.

Манчини разкри защо се раздели със Саудитска Арабия

Бившият селекционер на националния отбор на Саудитска Арабия Роберто Манчини сподели причините за напускането на поста

Интер Маями стартира с победа плейофите на МЛС (ВИДЕО)

Жорди Алба отбеляза красив гол в началото на второто полувреме, за да изведе Интер Маями до победа с 2:1 над Атланта Юнайтед в първия мач от четвъртфинална серия в плейофите на Източната конференция на Мейджър Лийг Сокър (МЛС)

Кабаков свири на Ал Насър при 3:3 с Ал Холуд (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо не беше в групата на отбора си

В САЩ разкриха колко получава Лео Меси

Аржентинецът печели повече, отколкото всички играчи накуп в 22 от отборите в МЛС

Марокански национал, спряган за Левски почина на 35

Бившият марокански футболен национал Абделазиз Барада почина на 35-годишна възраст, съобщава ББС

Официално: Манчини напусна Саудитска Арабия

Роберто Манчини напусна поста селекционер на националния отбор по футбол на Саудитска Арабия, обявиха от местната федерация, цитирани от агенция АП

Синът на Марадона стана треньор в Испания

Синът на Диего Марадона Диего Синагра ще оглави испанския футболен клуб Ибарa

Меси и Интер Маями нападнати от останалите клубове в МЛС

Отборът на Дейвид Бекъм получи специална покана от ФИФА за Световното клубно първенство