3. Палермо наниза гол №300 в Аржентина

Палермо наниза гол №300 в Аржентина

Ветеранът Мартин Палермо отбеляза своя гол №300 в елита на аржентинския футбол, но той беше достатъчен само за равенство 1:1 на Бока Хуниорс срещу Химнасия. Това стана в последния кръг на Апертура. По този начин най-популярният клуб в страната отново остана във втората половина на таблицата – на 11-ото място.

До голяма степен двубоят беше без значение. Той се игра ден след като Естудиантес спечели титлата, побеждавайки Арсенал с 2:0. Естудиантес завърши на върха с актив от 45 точки от 19 мача. Второто място остана за Велес, който победи Расинг с 2:0 в неделя, с 43 точки.

След като отбеляза своя юбилеен гол, Палермо съблече фланелката си, за да покаже друга, на която пишеше „300”.

Клубните директори на Бока се очаква да се срещнат във вторник с треньора на Банфийлд Хулио Фалкони, който е топ кандидат за нов наставник на гранда от Буенос Айрес след напускането на Клаудио Борхи миналия месец.

Манчини разкри защо се раздели със Саудитска Арабия

Бившият селекционер на националния отбор на Саудитска Арабия Роберто Манчини сподели причините за напускането на поста

Интер Маями стартира с победа плейофите на МЛС (ВИДЕО)

Жорди Алба отбеляза красив гол в началото на второто полувреме, за да изведе Интер Маями до победа с 2:1 над Атланта Юнайтед в първия мач от четвъртфинална серия в плейофите на Източната конференция на Мейджър Лийг Сокър (МЛС)

Кабаков свири на Ал Насър при 3:3 с Ал Холуд (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо не беше в групата на отбора си

В САЩ разкриха колко получава Лео Меси

Аржентинецът печели повече, отколкото всички играчи накуп в 22 от отборите в МЛС

Марокански национал, спряган за Левски почина на 35

Бившият марокански футболен национал Абделазиз Барада почина на 35-годишна възраст, съобщава ББС

Официално: Манчини напусна Саудитска Арабия

Роберто Манчини напусна поста селекционер на националния отбор по футбол на Саудитска Арабия, обявиха от местната федерация, цитирани от агенция АП

Синът на Марадона стана треньор в Испания

Синът на Диего Марадона Диего Синагра ще оглави испанския футболен клуб Ибарa

Меси и Интер Маями нападнати от останалите клубове в МЛС

Отборът на Дейвид Бекъм получи специална покана от ФИФА за Световното клубно първенство