3. Назон с асистенция при равенство на Хаити

Назон с асистенция при равенство на Хаити

Нападателят на ЦСКА подаде за крайното 1:1 срещу Суринам

Нападателят на ЦСКА Дюкенс Назон се отчете с асистенция за националния отбор на Хаити в двубоя му срещу Суринам в група 3 на Лига А в Лигата на нациите зона Конкакаф.

Назон започна като титуляр и остана на терена през всичките 90 минути. На вратата на Хаити пък бе добре познатия в България страж Джони Пласид, който защитаваше цветовете на Царско село, а в момента е част от френския Бастия в Лига 2.

Домакините от Суринам отбелязаха първи гол в 17-ата минута, когато защитникът на Дженоа Ригесиано Хапс се разходи през защитата на гостите и с хубав диагонален удар отбеляза за 1:0.

В 50-ата минута Хаити изравни. Дюкенс Назон чукна топката към Микаел Кантаве пред наказателното поле и халфът на Ванкувър отбеляза с хубав далечен удар за 1:1.

Хаити все още е без победа в своята група, като записа 3 ремита от 3 мача. Суринам също няма успех и е с 2 ремита и 1 загуба.