3. Купата на японската лига този път се изплъзна на Коловати

Купата на японската лига този път се изплъзна на Коловати

1 минута не достигна на Хирошима във финала срещу Ивата

Хирошима Санфрече загуби финала за Купата на японската лига. Виолетовите паднаха от Джубило Ивата с 3:5 след продължения. Бившият български национал Илиян Стоянов, който имаше в личната си витрина два златни медала от надпреварата, остана резерва за своя тим. В последните мачове Коловати седи на пейката поради контузия. Така бе и днес.

Иначе срещата на Националния стадион в Токио се разви с два обрата. Ивата поведе в 36-ата минута с гол на Фунатани. Лий възстанови равенството точно преди почивката. Три минути след подновяването на играта Ямагиши осъществи първия обрат с втори гол за Санфрече. Минута преди края обаче Маеда докара мача до продължения, където Сеганума и Ямазаки доведоха резултата до 4:2 в полза на Ивата. До края двата тима си размениха по един гол – Макино намали на 3:4, но Маеда сложи точка на спора за крайното 5:3.

Илиян Стоянов триумфира в надпреварата с предишния си клуб ДЖЕФ Юнайтед през 2005 и през 2006 година.

Интер Маями стартира с победа плейофите на МЛС (ВИДЕО)

Жорди Алба отбеляза красив гол в началото на второто полувреме, за да изведе Интер Маями до победа с 2:1 над Атланта Юнайтед в първия мач от четвъртфинална серия в плейофите на Източната конференция на Мейджър Лийг Сокър (МЛС)

Кабаков свири на Ал Насър при 3:3 с Ал Холуд (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо не беше в групата на отбора си

В САЩ разкриха колко получава Лео Меси

Аржентинецът печели повече, отколкото всички играчи накуп в 22 от отборите в МЛС

Марокански национал, спряган за Левски почина на 35

Бившият марокански футболен национал Абделазиз Барада почина на 35-годишна възраст, съобщава ББС

Официално: Манчини напусна Саудитска Арабия

Роберто Манчини напусна поста селекционер на националния отбор по футбол на Саудитска Арабия, обявиха от местната федерация, цитирани от агенция АП

Синът на Марадона стана треньор в Испания

Синът на Диего Марадона Диего Синагра ще оглави испанския футболен клуб Ибарa

Меси и Интер Маями нападнати от останалите клубове в МЛС

Отборът на Дейвид Бекъм получи специална покана от ФИФА за Световното клубно първенство

Неймар след завръщането си: Много съм щастлив