3. Кристиано с пореден гол в Саудитска Арабия

Кристиано с пореден гол в Саудитска Арабия

Роналдо се разписа при победа на Ал Насър

Голмайстор номер 1 в историята на футбола Кристиано Роналдо увеличи сметката си с още едно попадение, след като реализира при победата на Ал Насър с 2:0 над Ал Уехда в среща от петия кръг на първенството на Саудитска Арабия.

39-годишният Роналдо бе точен от дузпа в 56-ата минута, с което оформи крайния резултат в срещата. За него това бе гол номер 903 в кариерата и шести в общо седем мача от началото на сезона във всички турнири за Ал Насър.

Преди португалецът да вкара, тимът на Ал Насър бе повел чрез 19-годишния Анжело, който се разписа в 41-вата минута.

С победата Ал Насър събра 11 точки, с които излезе на временното второ място в първенството. Лидер е шампионът Ал Хилал, който е с 12 точки и мач по-малко.