3. "Кенгурутата" опитомиха "драконите" в Кардиф

"Кенгурутата" опитомиха "драконите" в Кардиф

Съперникът на българския национален отбор в европейските квалификации Уелс претърпя поражение с 1:2 от Австралия

Съперникът на българския национален отбор в европейските квалификации – Уелс, претърпя поражение с 1:2 у дома от игралия на последното световно първенство състав на Австралия.

Момчетата на Гари Спийд склониха глави в първия си двубой срещу „кенгурутата”, след като получиха по едно попадение в двете полувремена на контролата, въпреки че в редиците им бяха включени звездите на тима Гарет Бейл, Аарън Рамзи, Крейг Белъми и Чед Еванс, който наскоро бе обвинен в изнасилване.

Резултатът на „Кардиф Сити Стейдиъм” бе открит от завърналия се в редиците на Австралия нападател на Евертън Тим Кейхил, който се разписа минута преди почивката и така даде преднина на гостите.

През втората част „драконите” се опитаха да стигнат поне до равенството, но вместо това получиха второ попадение в 60-ата минута.

В негов автор се превърна новото попълнение на Фортуна Дюселдорф Роби Крус, вкарал първия си гол за Австралия в третото си участие с националната фланелка.

В края на срещата Уелс все пак успя да върне един гол чрез Дарис Блейк, който се разписа в 82-ата минута и така оформи крайния резултат в срещата.

Припомняме, че „драконите” гостуват на България в последния ни мач от евро квалификационна група “G”, който ще се проведе в София на 11 октомври.

Разкриха наследника на Манчини в Саудитска Арабия

Френският треньор Ерве Ренар се завръща начело на националния отбор

Официално: Служебна победа за Нигерия

След драмата на летището в Либия

Манчини разкри защо се раздели със Саудитска Арабия

Бившият селекционер на националния отбор на Саудитска Арабия Роберто Манчини сподели причините за напускането на поста

Интер Маями стартира с победа плейофите на МЛС (ВИДЕО)

Жорди Алба отбеляза красив гол в началото на второто полувреме, за да изведе Интер Маями до победа с 2:1 над Атланта Юнайтед в първия мач от четвъртфинална серия в плейофите на Източната конференция на Мейджър Лийг Сокър (МЛС)

Кабаков свири на Ал Насър при 3:3 с Ал Холуд (ВИДЕО)