3. Иран победи Ирак и оглави класирането в група "D" (видео)

Иран победи Ирак и оглави класирането в група "D" (видео)

Мачът от турнира за Купата на Азия завърши 2:1 в полза на Иран

Отборът на Иран оглави група “D” в турнира за Купата на Азия, след като се наложи с 2:1 над Ирак в първи мач от груповата фаза. Успехът дойде трудно, а Иран направи пълен обрат в срещата, като отначало изоставаше с 0:1.

Ирак излезе напред в резултата в 13-ата минута, когато Махмуд се разписа, но тимът не успя да удържи преднината си до почивката и в 41-ата минута Иран се върна в мача. Точен бе Резаи, който с гола си възстанови равенството.

Победното попадение падна малко преди края на двубоя. Автор на гола, който донесе успеха на отбора, бе Мобали.

След поражението Ирак е на последното място в групата, а Иран излезе първи и е на две точки пред Северна Корея и Обединените Арабски Емирства, които не успяха да се победят и завършиха при нулево равенство.

Официално: Служебна победа за Нигерия

След драмата на летището в Либия

Манчини разкри защо се раздели със Саудитска Арабия

Бившият селекционер на националния отбор на Саудитска Арабия Роберто Манчини сподели причините за напускането на поста

Интер Маями стартира с победа плейофите на МЛС (ВИДЕО)

Жорди Алба отбеляза красив гол в началото на второто полувреме, за да изведе Интер Маями до победа с 2:1 над Атланта Юнайтед в първия мач от четвъртфинална серия в плейофите на Източната конференция на Мейджър Лийг Сокър (МЛС)

Кабаков свири на Ал Насър при 3:3 с Ал Холуд (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо не беше в групата на отбора си

В САЩ разкриха колко получава Лео Меси

Аржентинецът печели повече, отколкото всички играчи накуп в 22 от отборите в МЛС

Марокански национал, спряган за Левски почина на 35

Бившият марокански футболен национал Абделазиз Барада почина на 35-годишна възраст, съобщава ББС

Официално: Манчини напусна Саудитска Арабия

Роберто Манчини напусна поста селекционер на националния отбор по футбол на Саудитска Арабия, обявиха от местната федерация, цитирани от агенция АП

Синът на Марадона стана треньор в Испания

Синът на Диего Марадона Диего Синагра ще оглави испанския футболен клуб Ибарa

Меси и Интер Маями нападнати от останалите клубове в МЛС

Отборът на Дейвид Бекъм получи специална покана от ФИФА за Световното клубно първенство