3. Флуминензе остана начело на класирането с победа навън над Гремио

Флуминензе остана начело на класирането с победа навън над Гремио

Флуминензе вкара два бързи гола в първите 20 минути за победата с 2:1 над Гремио в среща от 13-ия кръг на бразилското първенство пофутбол. Новият успех остави Флуминензе начело на генералното класиране с 29 точки и една пред втория Коринтианс, който спечели с 1:0 дербито с Фламенго.

Халфът Мариано откри на "Олимпико" след изпълнение на пряк свободен удар в 17-ата минута, а две по-късно нападателят Емерсон покачи на 2:0 със страхотен дрибъл между двама защитници в наказателното поле на Гремио.

Попаденията на Мариано и Емерсон оставиха лидера в генералното класиране непобеден от срещата с Коринтианс на 23-и май.

Гуарани - Авай - 4:1

Във временното класиране води Флуминензе с 29 точки от 13 мача. Следват Коринтианс с 28 точки, Сеара с 21, Интернасионал и Крузейро с по 20, Авай с 19 и други.
Кабаков свири на Ал Насър при 3:3 с Ал Холуд (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо не беше в групата на отбора си

В САЩ разкриха колко получава Лео Меси

Аржентинецът печели повече, отколкото всички играчи накуп в 22 от отборите в МЛС

Марокански национал, спряган за Левски почина на 35

Бившият марокански футболен национал Абделазиз Барада почина на 35-годишна възраст, съобщава ББС

Официално: Манчини напусна Саудитска Арабия

Роберто Манчини напусна поста селекционер на националния отбор по футбол на Саудитска Арабия, обявиха от местната федерация, цитирани от агенция АП

Синът на Марадона стана треньор в Испания

Синът на Диего Марадона Диего Синагра ще оглави испанския футболен клуб Ибарa

Меси и Интер Маями нападнати от останалите клубове в МЛС

Отборът на Дейвид Бекъм получи специална покана от ФИФА за Световното клубно първенство

Неймар след завръщането си: Много съм щастлив