3. Чехия и Перу с нулево равенство на "Кирин Къп"

Чехия и Перу с нулево равенство на "Кирин Къп"

Чехия и Япония определят победителя

Перу и Чехия завършиха при нулево равенство във втората среща от тазгодишното издание на турнира Кирин къп. Преди три дни перуанците постигнаха същия резултат срещу отбора на домакините и след днешното 0:0 отпадат от сметките за трофея.

Въпреки това, те пропуснаха най-добрата възможност за гол в мача, като в 83-ата минута Джеферсон Фарфан улучи горната греда с глава.

"Ние създадохме много повече голови положения от чехите, бяхме по-добрия отбор и равенството ни оставя доста разочаровани", заяви след срещата аржентинският треньор на Перу Серхио Маркарян.

"Ние имаме млад отбор, но мисля, че постепенно той ще трупа опит и ще повишава класата си."

Освен гредата, нападателят на Шалке'04 изпълни опасен фаул в началото на второто полувреме, но топката прелетя край страничната греда.

В последната минута на първата част пък Петър Чех трябваше да прави акробатично спасяване на удар на Луис Адвинкула. Именно поради тези изяви, старши треньорът на чехите Михал Билек заяви, че вратарят на Челси е оставил отбора в мача.

Той обаче не разчита на две от големите си звезди на този турнир- контузеният полузащитник Томаш Росицки и Милан Барош, който получи почивка. Последната среща от турнира е във вторник, а Перу вече отпътува за Аржентина, където ще се включи в турнира Копа Америка.

Разкриха наследника на Манчини в Саудитска Арабия

Френският треньор Ерве Ренар се завръща начело на националния отбор

Официално: Служебна победа за Нигерия

След драмата на летището в Либия

Манчини разкри защо се раздели със Саудитска Арабия

Бившият селекционер на националния отбор на Саудитска Арабия Роберто Манчини сподели причините за напускането на поста

Интер Маями стартира с победа плейофите на МЛС (ВИДЕО)

Жорди Алба отбеляза красив гол в началото на второто полувреме, за да изведе Интер Маями до победа с 2:1 над Атланта Юнайтед в първия мач от четвъртфинална серия в плейофите на Източната конференция на Мейджър Лийг Сокър (МЛС)

Кабаков свири на Ал Насър при 3:3 с Ал Холуд (ВИДЕО)